Новини
Новини від Олега і Володі Петрівів
2018 06 07 Переглядів: 910

Олежик і Володька почуваються добре. Хлопці продовжують займатися в басейні «Акваторія» міста Калуша. Так як діти дуже люблять воду, це полегшує реабілітологу заняття і плавання йде малюкам на користь.
Паралельно Олег і Володя проходять реабілітацію в Івано-Франківському оздоровчому центрі "Альтмед". В Олежика організм розвивається трошки краще, а з Володькою мама їхала до Києва в клініку «Охматдит», де відбулась повторна консультація кардіолога і генетика. Дитині прописали додаткове лікування із різноманітнішими фізичними вправами.


Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
