Новини

Не стало Пилипчук Ольги

2012 09 19 Переглядів: 1942



В суботу від нас відійшла Олечка, яка цілий рік мужньо боролася за своє одужання. Команда благодійного фонду "ТИ-АНГЕЛ", батьки та лікарі безмежно вдячні всім хто переживав, допомагав та підтримував сім'ю в переломні моменти їхнього життя.



Господи Ісусе Христе, Боже наш, Владико життя і смерти, Утішителю скорботних! З засмученим і зворушеним серцем удаємося до Тебе і молимося Тобі: пом’яни, Господи, в Царстві Твоїм померлу рабу Твою, дитину Ольгу і створи їй вічную пам’ять.