Новини
Не я б’ю - верба б’є! За тиждень – Великдень!
2014 04 14 Переглядів: 2614

Не я б’ю - верба б’є! За тиждень – Великдень! Саме такими словами традиційно вітаються на Прикарпатті у Вербну неділю, легенько торкаючись один одного освяченими букетами вербових гілочок.
Для того, щоб прийти до храму із гарно оформленим букетом верби, БФ «Ти-Ангел» заглянув до пацієнтів онкогематологічного відділення Івано-Франківської дитячої лікарні з цілим оберемком гілок цього деревця. І хоча цього разу маленьких пацієнтів виявилось небагато, ми все ж змогли прикрасити вербові букетики не тільки для себе, але і для тих дітей, хто не зміг взяти участь у занятті.

Стрічки, бантики, квіточки, нитки, бісер – для оформлення в хід пішло все, що було під рукою. І не думайте, що таке заняття підходить тільки для дівчат. Поки наші ніжні та тендітні пацієнтки підбирали гаму кольорів та стиль оформлення букетів, хлопці, за допомогою гарячого клею-пістолета, "намертво" приклеювали весь цей декор! Таким чином, без роботи не залишився ніхто.

На спомин про вхід Господній до Єрусалиму, українці понесуть у неділю до храму чудові букети вербових гілок. А потім, освячене вербове віття, що є символом доброї новини, потрапить до осель кожного з нас. Радіємо, що цього року дітям онкогематологічного відділення вдалось долучитись до приготування свята Вербної неділі власноручно.
За організацію та проведення заняття дякуємо Мусятовській Олександрі. Бажаємо, щоб до Вашого дому завжди заходили тільки добрі новини!
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
