Новини
Наталя боїться приймати пегінтрон
2013 10 22 Переглядів: 1216
Наталочка Михальчук цілий вересень перебувала на лікуванні в онкогематологічному відділенні. І хоча дитині вводили різні препарати для підтримки імунної системи, аналізи все одно різко погіршились. Лікарі змушені були перервати введення пегінтрону, тому що рівень лейкоцитів та нейтрофілів жодні препарати не піднімали. Лікування перервали на два тижні. Після того, як Наталя знову прийняла пегінтрон, у неї піднялася температура до 40 і лихоманка. Дівчинка, знаючи всі проблеми при введенні препарату, просто боїться його приймати.
Дуже тішиться, що нарешті вдома. Наталочка почала знайомитися з новими вчителями та предметами в п’ятому класі. У неї є цікаве хобі – вишивка ікон. Багато читає. Має мрію стати медиком, щоб рятувати дітей.
Мама молиться, аби тільки була здоровою, і це вже дозволить дитині займатися своїми улюбленими справами.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
