Новини
Наталя Михальчук закінчила лікування
2014 06 21 Переглядів: 1212

Упродовж усього періоду лікування Наталочка мріяла одужати, вона так хотіла знову ходити до школи, знову гуляти з подругами і більше ніколи не приймати ліки. Спішимо повідомити, що дівчинка закінчила основне лікування – пройшло уже 48 тижнів, тобто 48 уколів пегінтрону. Весь призначений лікарями курс лікування подолано!
Попередні результати аналізів показали, що вірус Гепатиту С - неактивний. Проте не обійшлось і без ускладнень. У дівчинки виявили порушення у щитовидній залозі. Щось напевне сказати не можемо, адже треба консультації ендокринолога. Окрім того, Наталочка ще повинна поїхати до Києва в Інститут імені Богомольця, щоб іще раз переконатися, що гепатит відступив, хоча є побоювання, що печінка не зовсім здорова.
Тим не менше, щотижневих уколів вже не буде, але кожного місяця дитина здаватиме аналізи і раз у квартал прийматиме підтримуючу терапію. Хоча це вже не так страшно, як було. Вітаємо Наталю з перемогою, а вам щиро-щиро дякуємо за допомогу.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
