Новини
Наталя Михальчук – терапія дала ускладнення
2014 02 18 Переглядів: 1123
Тяжка хвороба не хоче піддаватися старанням мужньої дівчинки Наталочки Михальчук. У процесі лікування виникає безліч ускладнень. А зараз вони особливо атакують. Уже півтора місяці у Наталі не спадає висока температура. Аналізи дуже погіршились. Дівчинку болить живіт, ноги, руки, ломить усе тіло.
Дитина знову повинна лягати в лікарню і терпіти болісні процедури. Дівчинка боїться. Та вона не здається. Щоб виграти битву з гепатитом, залишилось ще трошки. І хоча її організм уже зовсім виснажений, воля до одужання є, крім того, у неї велика підтримка – ми з вами.
У п'ятницю Наталю прийме відділення онкогематології, адже лікарів та маму дуже лякає висока температура у дитини, яка уже тривалий час не спадає.
Нагадаємо, що у лютому 2010 року у Львівському НДІ патології крові та трансфузної медицини Наталі Михальчук встановили діагноз – спадкова дезагрегаційна тромбоцитопатія. Три роки дівчинка перебувала на підтримуючій терапії. І вже начебто засвітило сонце надії – з’явився препарат, який міг допомогти Наталі, та громом з ясного неба вдарила звістка про нову біду. У дитини виявили гепатит С. Тепер Наталя проходить лікування в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні у відділенні онкогематології.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
