Новини
Наталя Михальчук пройшла половину лікування
2013 11 30 Переглядів: 1160
У Наталі – свято. Уже минуло 6 місяців від початку її лікування. Дівчинка 24 тижні бореться з гепатитом С. Недавно вона отримала результати аналізів. Але, на жаль, не дуже втішні. Під час лікування Наталочка підхопила нові захворювання.
Гепатит не піддається старанням маленької дівчинки. Та вона не падає духом, вірить, що все буде добре і відраховує кожен тиждень важкої боротьби. Залишилась рівно половина.
Після введення Пегінтрону у Наталі піднімається температура, сильно болить голова, ломить суглоби, вона не може ходити. Дівчинка схудла, часто болить живіт. Та маленька героїня не здається і просить в Бога допомоги. Крім того, вона, її сім’я і МИ щиро дякуємо вам за небайдужість у нелегкий для неї час.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
