Новини

Наталя Михальчук пройшла половину лікування

2013 11 30 Переглядів: 1160


 
У Наталі – свято. Уже минуло 6 місяців від початку її лікування. Дівчинка 24 тижні бореться з гепатитом С. Недавно вона отримала результати аналізів. Але, на жаль, не дуже втішні. Під час лікування Наталочка підхопила нові захворювання. 
 
Гепатит не піддається старанням маленької дівчинки. Та вона не падає духом, вірить, що все буде добре і відраховує кожен тиждень важкої боротьби. Залишилась рівно половина. 
 
Після введення Пегінтрону у Наталі піднімається температура, сильно болить голова, ломить суглоби, вона не може ходити. Дівчинка схудла, часто болить живіт. Та маленька героїня не здається і просить в Бога допомоги. Крім того, вона, її сім’я і МИ щиро дякуємо вам за небайдужість у нелегкий для неї час.