Новини

Наталя Михальчук – позаду 21 тиждень введення ліків

2013 11 08 Переглядів: 1015


 
Наталочка продовжує важку боротьбу з гепатитом С. На своєму шляху дівчинка зустрічає багато перешкод, їй важко долати всі ці випробування. Але, не зважаючи на труднощі, Наталя з посмішкою на обличчі справляється. 
 
Нещодавно дівчинка здала аналізи, тож нетерпляче чекаємо результатів. Надіємось що вони будуть втішними, адже Наталя все робить для того, аби покращити свій стан здоров’я. Дівчинка з задоволенням вчить уроки, їй сподобались нові предмети. Дуже сумує за своїми однокласниками і мріє нарешті «пройтися шкільними коридорами, сісти за шкільну парту поруч з своїми друзями, відчути шкільні будні».
 
Наталочка захопилась вивченням німецької мови. Та, на жаль, всі захоплення перебиває лікарня, особливо один день – середа. Тоді вона приймає пегінтрон. Кожного тижня всі процедури потрібно пережити заново. Позаду 21 тиждень важкої боротьби. А треба пройти всього 48 – ще так багато попереду. Але ми впевнені, що дівчинка з цим впорається, вона ж сильна і мужня. Тим паче, що ми з нею.