Новини

Наші випускники. Ви їм допомогли!

2013 04 19 Переглядів: 1215


 

А чи пам’ятаєте Ви таких підопічних фонду як Фицик Микола та Клапчук Михайлик? Вони обоє потребували нашої допомоги, адже хворіли на важкі недуги. Довге і болісне лікування, побічні ефекти, сльози батьків – все це відчули на собі хлопці за останній період.
 
Та в нас є гарні новини. Їм вдалося перебороти хворобу. Хлопців уже виписали з Івано-Франківського відділення онкогематології. Тож можна зараз сміливо їх назвати випускниками, що успішно пройшли буремний шлях. 
 
Команда БФ «Ти-Ангел» щиро радіє цій звістці і не може не поділитися нею з вами. Адже саме ВИ, відвідувачі сайту, стали основними благодійниками і помічниками у битві з раком. Від вас і залежала доля хлопців. Кожна гривня, кожне добре слово, співчуття чи молитва за здоров'я хлопців допомагала їм, полегшувала страждання і все-таки витягла дітей з лещат хвороби. 
 
Ми вдячні вам, що долучаєтеся до благодійності. Добра справа однієї людини дарує дітям шанс на одужання, а якщо ці зусилля об’єднуються – то всі надії, мрії і сподівання на здорове майбутнє перевтілюються в реальність. 
 
Спасибі, що Ви з нами!