Новини

Наші двійнята Олег і Володя реабілітуються в Івано-Франківську

2017 07 08 Переглядів: 1126


Близнюки Петріви вправно займаються фізкультурою. Зараз вони проходять черговий курс реабілітації в клініці «Альтмед». Займаються тричі на тиждень, навантаження помірні. Хлопці вже звикли до реабілітологів, хоч і не всі вправи подобаються. Заняття на м'ячі — найплаксивіші. Олег і Володька трохи підросли, покращився апетит. Зараз гарна погода, тож багато часу проводять на вулиці. Їм усе цікаво, хочуть пізнати щось нове.
 
 
З наступного тижня у планах поєднати лікувальну фізкультуру в «Альтмеді» з плаванням в Акваторії м. Калуш. Минулого року вони там мали водні процедури, хлопцям подобалось.
 
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.