Новини

Наші друзі побували на екскурсії в Івано-Франківську

2016 12 25 Переглядів: 1089


 
БФ "Ти-Ангел" продовжує проводити пізнавальні екскурсії для своїх друзів, які живуть у регіонах. Благодійники сюди доїжджають рідко, а діти, в свою чергу, не мають можливості часто бувати в обласному центрі. Та це для нас не проблема! Бо своїм ми допомагаємо. Днями наші волонтери відправили в одноденну мандрівку до столиці Прикарпаття наших підопічних з Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат та Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат.
 
Радість від екскурсії отримали 32 дітлахів. Вони завітали до наших уже добрих друзів і партнерів - Управління патрульної поліції Івано-Франківська. Як завжди, там було багато цікавого – мали захоплюючі квести, організовані шкільними офіцерами поліції. Позитивні емоції охоплювали учнів на всіх завданнях. А ще діти, спільно з патрульними, прикрасили новорічну ялинку. 
 
 
 
.
Та це ще не все! Діти побували в музеї Небесної Сотні і мали святковий обід з розважальною програмою у клубі"Tuning Hall". Вражень у тексті не передаси, тому додаємо фотографії, де добре видно дитячі емоції.