Новини

Напередодні Дня святого Миколая діти розмальовували пряники

2016 12 11 Переглядів: 1665


 
Ми традиційно продовжуємо проводити в онковідділенні заняття з арт-терапії. Останнє заняття було по-зимовому казкове. Наші підопічні розмальовували пряники. Смачні та запашні смаколики спекла для діток Марія Кузиренко. Вона ж провела безкоштовний майстер-клас по малюванню на пряниках. 
 
Смачна кольорова помадка, дух свята і приємна атмосфера – це вельми зацікавило маленьких розвідників – дітей було настільки багато, що, навіть не було місця, щоб сісти. Звісно, прянична майстерня була присвячена Дню святого Миколая. Дітвора надавала забарвлення пряникам-миколайчикам. Усе це робили з великою цікавістю та задоволенням. Це заняття для малюків було особливим – хтось з’їв свої творіння, а хтось зберіг і подарував цей подарунок близькій людині.