Новини
На занятті з арт-терапії діти малювали пальчиками
2019 11 12 Переглядів: 1055

Незвичне арт-терапевтичне заняття пройшло днями у відділенні онкогематології. На ньому діти малювали пальчиками: калину, листя, квіти. «Це було дуже цікаво та весело, адже можна було забруднитися веселковими фарбами і за це ніхто із дорослих не сварив. Техніка малювання пальцями чудово розвиває дрібну моторику й тактильні відчуття дитини, допомагає розслабитись – це саме те, що потрібно нашій малечі», - пояснює арт-терапевт БФ «Ти-Ангел» Марічка Пазинюк.


Малювання пальцями має багато переваг. Про це навіть пишуть психологи. В якості сильних сторін методу перераховуються:
• свобода від рухових обмежень;
• свобода від культурного впливу;
• свобода від соціального тиску;
• відсутність проблем еквівалентних форм.
Малювання пальцями - це дозволена гра з брудом. Дитина, непомітно для себе, може наважитися на дії, які зазвичай не робить, тому що побоюється, не бажає або не вважає за можливе порушувати правила.
БФ «Ти-Ангел» дбає не лише про гарний настрій дітей, а й про їхній розвиток. Кожного тижня наші волонтери намагаються придумати нові і цікаві заняття і це в них виходить.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
