Новини

На території ОДКЛ офіційно відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ВІДЕО)

2016 10 05 Переглядів: 2911


 
Спілкуючись із дітлахами в ОДКЛ, наших волонтерів дуже здивував той факт, що деякі діти зовсім не граються на дитячих майданчиках. Розповідають, що такі ігри їм не подобаються. А насправді їхні батьки зізнаються, що дуже рідко дозволяють малюкам там гратися, адже переживають за безпеку дітей. 
 
Відтепер хвилюватися немає про що. На території Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні БФ «Ти-Ангел» встановив ігровий майданчик, який відповідає усім вимогам та нормам безпеки. Його облаштували спеціально для дітей з особливими потребами. 3 жовтня його офіційно відкрили. У відкритті взяли участь наші волонтери, які разом з головним лікарем медзакладу Радиславом Котурбашем врочисто перерізали стрічку, а священики посвятили майданчик та благословили присутніх на добрі діяння. 
 
 
Дуже шкода, що в той момент погіршилась погода і падав дощ, тож розважальну частину програми довелось перенести у приміщення лікарні. Там з дітлахами працювали аніматори, що зарядили малечу чудовим настроєм, а студентки ВПУ №3 не лише розмальовували дитячі ручки, а й давали майстер-клас з фейс-арту.
 
 
 
 
До того ж, ми дякуємо нашим солодким партнерам, магазину "Солодощі" за солодкі подарунки, що вже стали традиційними на будь-якому дитячому святі. Ми дуже раділи, бачачи щасливі дитячі обличчя, до того ж приємно було бачити посмішки на обличчях батьків і присутніх лікарів. Сподіваємося, що цей інклюзивний ігровий майданчик стане не лише розвагою, а й незамінним етапом реабілітації для діток, які граючись, підвищуватимуть м’язевий тонус і динаміку рухів.