Новини

Миколка Місюра повернувся з Трускавця

2014 05 28 Переглядів: 5049


 
Найперше мама маленького Колі дякує усім небайдужим людям, які допомогли дитині пройти черговий курс реабілітації у Клініці відновного лікування, що у місті Трускавець. Лікування у Трускавці надзвичайно важливе для хлопчика, адже з кожним курсом збільшуються його шанси на здорове майбутнє.
 
У Миколи помітні зміни на краще. Він почав сприймати навколишній світ, цікавиться кожним предметом. Любить тваринок. Спостерігає за людьми. Тепер він більше прив'язаний до мами, не хоче залишатися на одинці і просить більшої уваги.
 
 
Під час лікування Миколка почав реагувати адекватно на процедури – не боїться лікарів, розуміє, що вони йому шкоди не збираються робити і плакав тільки тоді, коли йому дійсно було боляче.
 
Попереду ще довгі і численні курси реабілітації і ми просимо вас звернути увагу на цього хлопчика. Наступний курс лікування заплановано на серпень місяць, до цього часу нам необхідно зібрати 6 тис. грн., саме стільки коштує 12-ти денне лікування Миколки у клініці. Крім вас йому більше нікому допомогти.
 
 
Нагадаємо, що Миколка з'явився на світ недоношеним. Через проблеми з легенями з перших годин життя хлопчика підключили до апарату штучної вентиляції легенів, що рятував його 18 днів. Потім були довгі два місяці в лікарні, численні процедури, уколи і нескінченні ліки.
 
За свої 2,5 роки Миколка вже пройшов шість курсів реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування. Після кожного курсу стан дитини покращувався, він став впізнавати своїх близьких. 
 
Рік тому сім’ю спіткало ще одне горе – помер батько Миколки. Перешкодою порятунку дитячого життя стало безгрошів’я. Але незважаючи ні на що, мама тримається з останніх сил, тим більше що вона є інвалідом ІІ групи.