Новини

Михальчук Наталя – стан дівчинки тяжкий

2013 07 31 Переглядів: 1728


 
Гепатит С не дає Наталочці спокою. Після останніх аналізів виявилося, що він перейшов у хронічну форму і його стало ще важче вивести. Дівчинці вводять пегінтрон. Уже 8 тиждень вона приймає цей препарат, та, на жаль, щоразу стає гірше. Організм не переносить ліки. Дуже багато ускладнень. Від початку лікування Наталя схудла ледь не вдвічі. Два тижні не відступав стоматит, вона не могла їсти, її болів живіт, голова, все тіло. Побічні ефекти дуже схожі на ускладнення після хіміотерапії – у дівчинки навіть волосся випадає. 
 
Наталя спочатку лікувалася у Снятині, та після 7 введення пегінтрону в дитини на тілі з’явились сині плями. Її негайно перевели в інфекційне відділення ОДКЛ. Мармурова сітка з'явилася і після 8 прийому ліків. Не зникала цілих 5 годин. Висока температура також не відпускала – це перейшло в лихоманку. Дівчинка не сприймає цей препарат. А його потрібно приймати безперервно аж 48 тижнів! Лікарі прийняли рішення трохи зменшити дозу. Наразі очікуємо результати. 
 
Крім головних медикаментів для підтримки організму Наталочці вводять й допоміжні. Пегінтрон дорогий, його треба приймати довгий час. Звідки взяти цю суму, мама не знає. Вона надіється на Бога і на вашу поміч. Підтримайте дитину.