Новини
Михайлик знову їде до Угорщини
2014 04 10 Переглядів: 1049
Минуло вже два місяці після того, як Михайликові Клапчуку відмінили лікування гепатиту В. Він уже не приймає пегінтерферон, який йому вводили півроку. На жаль, після цього у хлопчика погіршились аналізи. Ба більше того, з’явився гепатит С. Михайлик погано себе почуває, у нього знизився апетит, хоча про це він нікому не дозволяє розказувати. У березні медики знову призначили йому курс лікування пегінтерфероном, тепер вже на рік.
Після консультації з професором-інфекціоністом з Угорщини, потрібно їхати туди на реабілітацію, щоб хоч трошки покращити стан здоров’я малого. Тому Михайлик зараз збирається на лікування до іншої країни. Він не дуже хоче кудись їхати, бо не хоче розлучатися зі своїми однокласниками і вчителями. Хлопчик надіється, що після повернення додому він повністю одужає, буде ходити до школи і, як інші діти, радіти життю.
Натомість Михайлик і родина Клапчуків вітає вас з прийдешніми святами, бажає всім смачної паски, нехай Воскреслий Ісус дає наснаги, терпіння, натхнення, і найголовніше – здоров’я.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
