Новини

Михайлик Петрусь не може продовжити лікування

2016 04 20 Переглядів: 1282


 
Через ускладнення, які організм пережив після прийому попередніх хіміотерапій, Михайлик Петрусь не може продовжити основне лікування. У дитини пневмонія важкої форми. Постійно висока температура, Михайлика болить все тіло. Пройшло вже більше місяця з того часу, як Міша закінчив перший протокол. Лікарі сподіваються на швидке одужання, а Михайлику вже уривається терпець – він дуже хоче додому, хоча б на деякий час, просто відпочити від лікарняних буднів.
 
 
Нагадаємо, що у Михайлика лімфобластна лейкемія. Попереду дитину чекає довге лікування, однак хлопчик не падає духом. Коли його з лікарні відпускають на декілька днів додому, він дуже радіє зустрічі з молодшеньким братиком Матвійчиком. Тішиться, що знову може побачити своїх рідних та друзів.