Новини
Михайлик Клапчук лікуватиметься в Угорщині
2013 04 24 Переглядів: 1599

Михайло Клапчук пройшов довгий та важкий курс лікування онкозахворювання. На щастя, основне лікування він закінчив, та хіміотерапія дала безліч ускладнень.
Довгий час він приймав протигрибкову терапію, але вона не давала результатів. Михайлик, повернувшись додому, втратив апетит, його мучив постійний кашель. Батьки шукали допомоги, намагалися знайти відповідь чи підказку. Вони вирішили поїхати до Угорщини на обстеження. Зібравши необхідні кошти, у квітні Мишко із мамою подалися до іншої країни, де за 4 дні хлопчик пройшов детальне обстеження. Результат показав, що онкозахворювання знаходиться в ремісії, але є інші супутні захворювання. Найважче, що йому діагностували – ГЕПАТИТ, який був занесений при лікуванні.
Угорська клініка запропонувала лікувати Михайлика в себе. Мама з сином раз у місяць приїжджатимуть до Угорщини на необхідні процедури.
Лікування у такій клініці дороговартісне, та шанс повністю одужати і, нарешті, забути про все це є.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
