Новини

Михайлик чекає на обстеження в Угорщині

2012 09 08 Переглядів: 1430


В четвер, 6 вересня Мишко повернувся з рідної домівки в неприязну лікарняну палату. Тут знову почалися лікарняні будні… В п'ятницю Михайлику зробили МРТ,  а в понеділок хлопчика чекає болюча й неприємна процедура: пункція грудної клітки, з якої візьмуть матеріал для аналізу. Коли будуть готові всі результати, бабуся змушена буде відвезти їх до Києва в ОХМАТДИТ. Там лікарі узгодять подальше лікування.

 

Лікуючий лікар хлопчика наполягає на подальшому обстеженні в Угорщині. Всі необхідні документи вже готові, затримка тільки в одному – коштах!

 

Друзі, давайте допоможемо цьому чудовому хлопчині нарешті стати ЗДОРОВИМ! Все найстрашніше залишилося позаду, тепер надія на Бога, і на нас усіх небайдужих. Дякую всім-всім за матеріальну допомогу та молитви за Михайликове здоров'я.

 

 

Леся Гапишин