Новини
Михайлик чекає на обстеження в Угорщині
2012 09 08 Переглядів: 1430
В четвер, 6 вересня Мишко повернувся з рідної домівки в неприязну лікарняну палату. Тут знову почалися лікарняні будні… В п'ятницю Михайлику зробили МРТ, а в понеділок хлопчика чекає болюча й неприємна процедура: пункція грудної клітки, з якої візьмуть матеріал для аналізу. Коли будуть готові всі результати, бабуся змушена буде відвезти їх до Києва в ОХМАТДИТ. Там лікарі узгодять подальше лікування.
Лікуючий лікар хлопчика наполягає на подальшому обстеженні в Угорщині. Всі необхідні документи вже готові, затримка тільки в одному – коштах!
Друзі, давайте допоможемо цьому чудовому хлопчині нарешті стати ЗДОРОВИМ! Все найстрашніше залишилося позаду, тепер надія на Бога, і на нас усіх небайдужих. Дякую всім-всім за матеріальну допомогу та молитви за Михайликове здоров'я.
Леся Гапишин
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
