Новини
Михайло Ванько закінчив 7 блок хіміотерапії
2016 04 18 Переглядів: 995

З Божою допомогою Михайло Ванько закінчив 7 блок високодозової хіміотерапії. Дається вона хлопцеві дуже важко – стрибки тиску, висока температура, різкі головні та спинні болі. Навіть погіршився психологічний стан.
Хлопчина хоче вийти погуляти, весняна погода і пташиний спів трохи піднімають настрій. Михайлику зараз важлива будь-яка підтримка. Попереду і далі високодозова хіміотерапія, лікування довге і дороге. Його мама одна не впорається з фінансами. Ми мусимо допомогти.
Нагадаємо, що Михайлу 15 років, він – дуже мила і чуйна дитина. Через розумову відсталість хлопчина має статус інваліда з дитинства. Окрім даної хвороби, у хлопця ще й діагностували Лімфому Ходжкіна. Ванько – багатодітна сім’я, у мами четверо дітей, окрім Михайла, є ще одна дитина-інвалід.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
