Новини

Михайло Ванько закінчив 7 блок хіміотерапії

2016 04 18 Переглядів: 995


 
З Божою допомогою Михайло Ванько закінчив 7 блок високодозової хіміотерапії. Дається вона хлопцеві дуже важко – стрибки тиску, висока температура, різкі головні та спинні болі. Навіть погіршився психологічний стан. 
 
Хлопчина хоче вийти погуляти, весняна погода і пташиний спів трохи піднімають настрій. Михайлику зараз важлива будь-яка підтримка. Попереду і далі високодозова хіміотерапія, лікування довге і дороге. Його мама одна не впорається з фінансами. Ми мусимо допомогти.
 
 
Нагадаємо, що Михайлу 15 років, він – дуже мила і чуйна дитина. Через розумову відсталість хлопчина має статус інваліда з дитинства. Окрім даної хвороби, у хлопця ще й діагностували Лімфому Ходжкіна. Ванько – багатодітна сім’я, у мами четверо дітей, окрім Михайла, є ще одна дитина-інвалід.