Новини

Михайло Ванько – лікування важке як фізично, так і психологічно

2016 03 16 Переглядів: 1079


 
Хіміотерапія Михайлу дається дуже важко – у хлопчика стрибає тиск, температура, турбує навіть рвота. А  ще у нього перепади настрою. У хлопця депресія, він не хоче більше залишатися в лікарні. Ліки, які доводиться приймати, їсть через силу.  І хоча надії на одужання Михайло не втратив, лікування все одно з кожним разом дається все важче, особливо психологічно.
 
До того ж грошей на лікування немає, ми просимо вас допомогти. Бачачи підтримку сторонніх, у хворого завжди більше сил боротися.
 
 
Нагадаємо, що Михайлу 15 років, він – дуже мила і чуйна дитина. Через розумову відсталість хлопчина має статус інваліда з дитинства. Окрім даної хвороби, у хлопця ще й діагностували Лімфому Ходжкіна. Ванько – багатодітна сім’я, у мами четверо дітей, окрім Михайла, є ще одна дитина-інвалід.