Новини
Михайло Ванько чекає результатів КТ
2016 06 01 Переглядів: 790

Восьмий блок хіміотерапії уже позаду. Михайлик лише згадує, що переніс він його дуже важко, рівно половину часу приймав високодозову хімію, що значно ослабила його організм. Традиційно стрибки тиску, втрата апетиту, головні та спинні болі. До того ж Міша пережив сильний стоматит.
Зараз він почувається добре. З Божою допомогою усе це згадує, як в страшному сні. Однак лікування ще не закінчено. Зараз усі чекають результатів КТ, що й визначить подальшу програму прийому медпрепаратів. Мамі із сином потрібно їхати на консультацію до Києва. Сподіваємося, що усе буде в Михайлика добре.
Нагадаємо, що Михайлу 15 років, він – дуже мила і чуйна дитина. Через розумову відсталість хлопчина має статус інваліда з дитинства. Окрім даної хвороби, у хлопця ще й діагностували Лімфому Ходжкіна. Ванько – багатодітна сім’я, у мами четверо дітей, окрім Михайла, є ще одна дитина-інвалід.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
