Новини
Михайло Петрусь закінчив перший протокол
2016 03 11 Переглядів: 1359
Михайлик Петрусь закінчив перший протокол хіміотерапії. Після кожного блоку у дитини знижувались показники аналізів, доводилось вливати тромбоцити та плазму. Уся ця підтримуюча терапія дуже погано вплинула на стан організму. Михайлик має алергію, задишку, у нього болять ножки, голова, животик, до того ж він ще й дуже роздратований.
Хлопчик вже з нетерпінням чекає коли його відпустять додому, хоча б на тиждень. Дуже хоче поїхати в село, побачити братика та друзів. Але попереду ще довге лікування і без вашої підтримки тут не обійтися.
Нагадаємо, що у Михайлика лімфобластна лейкемія. Попереду дитину чекає довге лікування, однак хлопчик не падає духом. Коли його з лікарні відпускають на декілька днів додому, він дуже радіє зустрічі з молодшеньким братиком Матвійчиком. Тішиться, що знову може побачити своїх рідних та друзів.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
