Новини
Москалюк Іван - хіміотерапія продовжується!
2012 02 25 Переглядів: 1765

Дорогі друзі, сьогодні відвідала Івасика. Коли зайшла до палати, він конструював машину, в нього це виходить прекрасно! І взагалі він дуже творча дитина, все любить робити власноруч, особливо його цікавить складання різних конструкцій. Запитавши Іванка, "Ким хочеш стати в майбутньому?", заявив- фельдшером! Щодо лікування, то ще наступні 3 тижні Іван буде приймати різні медпрепарати і хіміотерапію. Потім надіємося, що на 2 тижні зроблять перерву, тоді можна буде поїхати до дому.
Найбільше його бажання, це нарешті вийти на вулицю, на свіже повітр’я, але нажаль, зараз цього робити не можна. Оскільки, як сказав лікар, імунітет у Івана на нулю!
Мені сьогодні найбільше хотілося побачити усмішку на його личку, яку я так і не побачила. Настрій був зовсім невеселий :((
Гапишин Леся
БФ "Ти-АНГЕЛ"
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
