Новини

Мар’яні потрібні ліки

2014 09 20 Переглядів: 1236


 

Мар’яна Крук закінчила перший курс хіміотерапії. Перенесла його дуже погано – прийоми супроводжувалися рвотою і гарячкою. Температура була настільки високою, що крапельниці навіть довелось переривати. Робота шлунку значно погіршилася, його треба було лікувати. 
 
Зараз її стан покращився, температура повернулась до норми, зменшився біль, показники аналізів пішли вгору. Мар’янка навіть сама ходить до їдальні, так як до цього часу вона їла лежачи, бо не могла вставати. 
 
Зараз дівчинка готується до прийому другої хімії. Їй терміново потрібно купити препарат «Філстім». Вартість його 1 132,00 грн. Допоможіть їй придбати ці ліки. Він них залежить подальше лікування.
 
 
Нагадаємо, що Мар'яна захворіла влітку. Боліло плече. Мама думала, що простудила нерв, тож серйозно до цього не поставилась. Так говорили і в районній лікарні. Але ліки проти болю не допомагали, тому за консультацією подалися до обласного шпиталю. Після пройденого кабінету неврології та зроблених МРТ і біопсії  виявили злоякісну пухлину. Зараз дівчина перебуває в онкогематології.