Новини
Марія Куничак закінчує основне лікування
2013 11 27 Переглядів: 5940

Марічка Куничак уже пройшла 6 блоків хіміотерапії. Останні два прийоми хімії не відзначилися болем і поганим самопочуттям. Вона їх перенесла добре. Комп’ютерна томографія показала, що пухлина зменшилася вдвічі, тобто зараз вона всього 3 сантиметри. Скоро її відпустять додому. Дівчині ще залишається пройти опромінення і здолати гепатит С, тож вона кожного тижня приїжджатиме до лікарні.
За весь час лікування Марічка була вдома всього два рази. Недавно вона знову побувала в селі, коли святкувала свій день народження – 23 жовтня. Тож від щирого серця вітаємо дівчину з п’ятнадцятиріччям, бажаємо міцного здоров'я і більше ніколи не хворіти.
Марійка вже скучила за рідними і друзями, хоче нарешті повернутися до звичного життя – ходити на дискотеки, гуляти з однокласниками чи просто бути з рідними. Враховуючи те, що вона пропустила багато шкільних занять, їй буде важко надолужити програму, але дівчинка вчилася у лікарні і не забувала консультуватися з друзями.
Ми дякуємо усім вам за те, що не залишились осторонь і допомагали Марічці у боротьбі з лімфомою. Залишилось ще трошки, проте впевнені, що з цим вона справиться неодмінно.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
