Новини

Максим Гудзман навчився вимовляти слово «мама»

2013 11 11 Переглядів: 1288


 
Другий курс у клініці відновного лікування для близнюків Гудзманів пройшов досить вдало. У Трускавці після численних процедур спостерігаються позитивні зміни. За цей час у близнюків покращилась динаміка. Ігорчик, наприклад, став більш самостійним. Все хоче робити сам, грається іграшками, їсть ложкою, ходить – і все сам. У нього збільшився словниковий запас, намагається говорити реченнями.
 
 
Максимчик, в свою чергу, вимовляє більше нових звуків. Нещодавно він дуже порадував сім’ю – навчився говорити довгоочікуване слово «мама», від якого навернулися сльози радості.
 
Сьогодні, 11 листопада хлопці збираються на третій курс лікування у Трускавець. Впевнені, що після цього діти порадують нас ще більшими успіхами. До речі, ми щиро вдячні всім тим, хто допоміг у лікуванні близнюків. Свої здобутки вони присвячують вам.