Новини

Маємо новини про Марію Куничак

2016 02 17 Переглядів: 1268


 

Після останнього блоку хіміотерапії стан Марії Куничак покращився, у неї вже немає такої високої температури. До того ж, дівчинка почала краще харчуватися – у неї з’явився апетит. Дитина активна, рухлива. Марія є поціновувачем наших гуртків з арт-терапії. Завжди приймає участь і допомагає арт-терапевту у їхньому проведенні.

 

 

Зараз Марійка готується до наступного блоку хіміотерапії. Ми всі з надією сподіваємося на часткову ремісію дівчинки, яка забезпечить їй кращу якість життя і надію на одуження.
 
 
Нагадаємо, що наприкінці лютого 2013 року до родини Куничак постукала біда. У 15-річної донечки Марії збільшились лімфовузли на шиї. Усі думали, що це звичайна застуда, яку можна вилікувати. Але, на привеликий жаль, сподівання сім'ї не виправдались. Дівчинці поставили діагноз – лімфогранулематоз, вже четвертого ступеня.