Новини

Літня мандрівка в Яремче

2012 06 22 Переглядів: 3616


 

Перший, по особливому теплий і радісний літній день підопічні Коломийського дитячого будинку - інтернат провели в м. Яремча та с. Шешори, котрі славляться своїми туристичними маршрутами та мальовничою природою. На цю мандрівку діти чекали неодин день, адже поїздка через несприятливі погодні умови відкладалася з тижня на тиждень. Багато позитивних емоцій нетільки від побаченого, але і від почутого переповнювали дітей. Екскурсійна поїздка вдалася та залишила свій незабутній слід у дитячих серцях!

 

 

Ось, що пишуть нам діти - учасники екскурсійної поїздки в м. Яремча та с. Шешори:

"Мені дуже сподобалась поїздка в м. Яремче. Там я побачила красивий водоспад. Ми прогулялись сувенірним базарчиком. Припала до душі краса гір". Кароліна Добрій.

 

 

 


"Я рада, що змогла поїхати на екскурсію в с. Шешори. Мені сподобався водоспад. Ми погуляли по скелях водоспаду, пройшлися селом, побачили красу природи. Дуже дякую за поїздку". Боб’як Марія.

 

 

 

"Я побувала в м. Яремче. Там ми бачили водоспад. Покаталися на качелях, прогулялися містом. Я б хотіла ще раз туди поїхати. Дякую Вам". Дзендзя Марія.

"Поїздка в м. Яремче була казковою. Красиве місто і водоспад сподобався мені. Ми прогулялися сувенірним базаром. Побували в центрі міста. Дуже припало до душі, що всюди було багато квітів. Дякую Благодійному фонду "Ти-АНГЕЛ" за організовану поїздку для дітей нашого закладу." Келюшко Луїза.

 

 



В свою чергу команда БФ "Ти-АНГЕЛ" дякує Всім хто долучився до організації цієї поїздки, особливу подяку складаємо нашим колегам з Росії, а зокрема п. Марії за фінансову підтримку даної ініціативи.