Новини

Лікування Святославу Котулі іде на користь

2018 02 14 Переглядів: 912


 
Святославчик пройшов чергову реабілітацію у Трускавці. Хлопчик більш впевнено виконував вправи, став витривалішим, бо те фізичне навантаження, яке здавалося раніше проблемним, цього разу гідно витримав. Святослав став активнішим, сам проявляє бажання щось робити. Крім стандартного набору процедур, він додатково займався у костюмі «Спіраль», який допомагає вирівнювати ходу. У цьому костюмі дитина піднімалась на шостий поверх і поверталась назад по сходах, щоправда, з підтримкою. А після цього він ще й крутив педалі на велотренажері. 
 
 
Реабілітація Святику іде на користь. Його рухи впевненіші, мама процедурами задоволена. Але нагадаємо, що курсів лікування ще багато, тому просимо підтримати малого. У сім’ї Котула двоє діток – двійня, але перший здоровий, а другий має ДЦП. 31 березня Святослав із батьками та братиком вилітають до Пекіну на довготривалу реабілітацію. Пекінська клініка, що спеціалізується на складних формах ДЦП, обіцяє поставити хлопчика на ноги. Завдяки співпраці БФ "Ти-Ангел" та авіакомпанії МАУ ми мали змогу оформити квитки на переліт, що дозволило сім'ї зекономити 31 тис. грн.