Новини

Куничак Марія знову захворіла

2014 05 18 Переглядів: 1500


 
Марія Куничак, яка весь минулий рік боролася з лімфогранулематозом, знову захворіла. Не встигла вона й місяць натішитись здоровому життю, як у лютому у дівчинки піднялася температура, у неї з’явився кашель та загальна слабкість організму. Мама одразу ж звернулася до спеціалістів. Після проведеної комп’ютерної томографії ознак пролонгації процесу не виявлено. Тобто хвороба не прогресує. Але Марічку все ж не відпускають з лікарні. На даний час вона отримує інфузійну терапію, масивну антибактеріальну, противірусну та протигрибкову терапію. 
 
Щоб дізнатися детальніше про недугу і вирішити подальшу тактику лікування, дитині необхідно провести ПЕТ-КТ дослідження. На жаль, це дослідження дуже дороге. Вартість його приблизно 2 тисячі євро. Дівчинка з малозабезпеченої сім’ї, старша з трьох дітей. Батьки не в змозі оплатити дане обстеження. Знову звертаємося до вас за допомогою.