Новини

Крашенінніков Віталій закінчує основне лікування

2013 09 30 Переглядів: 1188


 
Нещодавно Крашенінніков Віталій пройшов другий протокол лікування. Дитині було дуже важко. Через гормон він постійно хотів їсти, погано спав. Від хіміопрепаратів у нього падали показники аналізів. У зв’язку з цим переливали кров. 
 
Дякуючи всьому медперсоналу і Вам, дорогі благодійники, Віталік тепер на завершальному етапі лікування. Лімфома втрачає сили. Йому ще залишилося пройти опромінення, а потім рік підтримуючої хімії у таблетках. 
 
І хоча батьки ще не можуть бути впевнені у відсутності хвороби на 100%, все-таки зітхнули з полегшенням. Тож вони щиро дякують вам за допомогу у важкий для них час.