Новини
Коля Кіщук через рецидив змушений усе почати спочатку
2017 05 17 Переглядів: 2343
Знову пухлина і знову агресивна хімія. З часу виявлення у Миколки рецидиву, він по-другому колу проходить лікування. Уже закінчив другий блок хіміотерапії. Знов ті самі відчуття: погане самопочуття, нудота, запаморочення, втрата апетиту. Різкий головний біль та ломота в тілі просто сковують дитину. Та наш Коля сильний – він все подолає.
З іншого боку, він уже це пережив, тож знає, як поводитись. Тай лікарі уже готові: призначили йому препарати для підвищення показників аналізів, тромбоконцентрат, плазму та ін. Мама Миколки дуже дякує нашому фонду «Ти-Ангел» за ту допомогу, яку ми надали дитині на першому етапі лікування. Але ми мусимо підтримати їх знову. Тому, друзі, дякуємо вам сильно-сильно, але звертаємося з проханням матеріальної помочі Кіщукам вдруге.
Нагадаємо, що Коля із багатодітної сім'ї. Він – восьмий, наймолодший, найулюбленіший і найпроблемніший. У нього рак очного яблука. Зараз Коля перебуває на лікуванні в Івано-Франківській ОДКЛ. Грошей на лікування зовсім немає. Батько підробляє, але на лікування дитини цього не вистачає.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
