Новини
Коля Лейбюк закінчив 7 блок хіміотерапії
2014 01 08 Переглядів: 1254

Після четвертого блоку хіміотерапії Коля Лейбюк проходив першу за час лікування комп’ютерну томографію. Раді повідомити чудові результати – пухлина зменшилась на половину.
Всі ці курси терапії він переносив досить тяжко. Турбував головний біль. Також різко піднімавсяться тиск, спостерігався ріжучий біль у кістках, суглобах і животі. Дороговартісні ліки в таблетках протягом цього періоду мама купувала за власний кошт. Але, на жаль, препарати потрібні знову і знову, а грошей у мами не залишилося.
Зараз Миколка закінчив сьомий блок хіміотерапії. Різко впав рівень лейкоцитів, після чого лікарі вводили йому дорогий «Граноцит». Але спостерігались побічні ефекти. Різкий «стрибок» тиску – і хлопець три дні пролежав у ліжку в дуже важкому стані.
Дякувати Богу, зараз йому краще. Коля тримається, вірить, що цей нелегкий час пройде, він здолає хворобу і успішно закінчить школу. Але, тим не менше, він щиро надіється на вашу підтримку, адже без грошей вилікуватись дуже складно.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
