Новини

Коля Лейбюк закінчив 7 блок хіміотерапії

2014 01 08 Переглядів: 1254


 
Після четвертого блоку хіміотерапії Коля Лейбюк проходив першу за час лікування комп’ютерну томографію. Раді повідомити чудові результати – пухлина зменшилась на половину.  
 
Всі ці курси терапії він переносив досить тяжко. Турбував головний біль. Також різко піднімавсяться тиск, спостерігався ріжучий біль у кістках, суглобах і животі. Дороговартісні ліки в таблетках протягом цього періоду мама купувала за власний кошт. Але, на жаль, препарати потрібні знову і знову, а грошей у мами не залишилося. 
 
Зараз Миколка закінчив сьомий блок хіміотерапії. Різко впав рівень лейкоцитів, після чого лікарі вводили йому дорогий «Граноцит». Але спостерігались побічні ефекти. Різкий «стрибок» тиску – і хлопець три дні пролежав у ліжку в дуже важкому стані. 
 
Дякувати Богу, зараз йому краще. Коля тримається, вірить, що цей нелегкий час пройде, він здолає хворобу і успішно закінчить школу. Але, тим не менше, він щиро надіється на вашу підтримку, адже без грошей вилікуватись дуже складно.