Новини

Коляда в онкогематологічному відділенні

2014 01 12 Переглядів: 1130


 
П’ятниця, 10 січня принесла у відділення дитячої онкогематології різдв’яний настрій, адже до дітлахів завітала весела та дзвінка коляда. Колядками дітей та їхніх батьків привітали волонтери БФ «Ти-Ангел», а також запрошені нами гості, члени спільноти «Як Марія» з м. Івано-Франківськ. Хлопці та дівчата окрім колядок подарували присутнім і різдв’яну виставу, яку підготували напередодні Христового Різдва.
 
 
Діти мали можливість переглянути інсценізацію події, яка мала місце в історії понад дві тисячі років тому назад. Хлопчикам та дівчаткам було в задоволення спостерігати за грою аматорського колективу, який надзвичайно цікаво відображав величну подію у житті кожного християнина – історію народження Ісуса Христа. Після закінчення вистави усі знову заколядували коляду, наша дітвора підтримувала її охоче, а Михайлик навіть розповів вінчівку.
 
 
Ми дякуємо членам спільноти «Як Марія» за те, що відгукнулися на наше звернення та разом з нами завітали  у відділення, щоб привітати хворих діток та подарувати їм святковий настрій. Більшість дітей, через важку недугу, провели Різдво у лікарняних стінах і не мали змоги відчути радісних моментів Різдв’яного святкування. Дякуємо Вам друзі!