Новини
Климович Оксана вже в школі
2013 10 02 Переглядів: 1363

Хочемо порадувати вас хорошими новинами про Оксану Климович. Дівчинка вже пройшла 15 курсів опромінення, призначених київськими медиками. Її відпустили додому. Ще втішніше те, що вона продовжує навчання - минулого тижня пішла до школи. Добре їсть, спить, на погане самопочуття не скаржиться.
Напевно важливу роль у цьому зіграло остаточне нерозуміння ступеня тяжкості хвороби. Дівчинка була налаштована дуже позитивно і просила лікаря якомога швидше відпустити її додому. Навіть заради цього приймала збільшені дози опромінення. Велику підтримку мала від друзів та однокласників. Вони хотіли всім класом відвідати її в лікарні. А зараз активно допомагають Оксані в навчанні.
Залишається тільки дочекатися результатів аналізів і заключення лікарів. МРТ до і після лікування оглянуть київські спеціалісти. Оксанка з братом знають, що все буде добре. В це віримо також і ми.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
