Новини

Климович Оксана вже в школі

2013 10 02 Переглядів: 1363


 
Хочемо порадувати вас хорошими новинами про Оксану Климович. Дівчинка вже пройшла 15 курсів опромінення, призначених київськими медиками. Її відпустили додому. Ще втішніше те, що вона продовжує навчання - минулого тижня пішла до школи. Добре їсть, спить, на погане самопочуття не скаржиться.
 
Напевно важливу роль у цьому зіграло остаточне нерозуміння ступеня тяжкості хвороби. Дівчинка була налаштована дуже позитивно і просила лікаря якомога швидше відпустити її додому. Навіть заради цього приймала збільшені дози опромінення. Велику підтримку мала від друзів та однокласників. Вони хотіли всім класом відвідати її в лікарні. А зараз активно допомагають Оксані в навчанні. 
 
Залишається тільки дочекатися результатів аналізів і заключення лікарів. МРТ до і після лікування оглянуть київські спеціалісти. Оксанка з братом знають, що все буде добре. В це віримо також і ми.