Новини

Юля Романів пройшла повний курс реабілітації

2017 04 09 Переглядів: 967


 
Наша Юлечка змогла пройти повний курс реабілітації у клініці Козявкіна, що у Трускавці. А ще тих грошей, що наш Фонд зібрав для дитини, вистачило, щоб мама додатково найняла для неї логопеда. В рамках реабілітації Юлечка ходила на пальчикову гімнастику. В цілому лікування перенесла добре, не хворіла. Так як попередні рази у неї постійно була чи застуда, чи інше захворювання. Лікування – результативне. Дитина навіть взяла в руку м'яку іграшку, яка лежала біля неї, та змогла її трохи потримати. До цього вона нічого подібного не робила.  
 
 
Зараз мала краще й упевненіше тримає спину сидячи у мами на колінах. Протягом цих двох тижнів Юлечці робили ще й хвойні ванни та ЛФК. З квітня мама планує ходити з донечкою у басейн, а уже через два місяці Юлю знову чекають у клініці. Дівчинці потрібно буде знову оплатити лікування, тому ми розраховуємо на вашу підтримку.
 
 
Нагадаємо, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна. Їй необхідна постійна реабілітація. Коли дитині роблять масажі і всі процедури, у неї покращується м'язевий тонус, одразу ж відчуваються зміни на краще. Тому просимо вас допомогти нам в оплаті реабілітаційного лікування для Юлі.