Новини
Юля Бабійчук продовжує лікування
2016 05 30 Переглядів: 1113

Третій протокол хіміотерапії Юля Бабійчук розпочала ще у березні. Але через поганий стан організму інтенсивне лікування, медики, постійно призупиняють, адже треба піднімати гемоглобін, вливати тромбоконцентрат і кров. Через низький рівень лейкоцитів Юлечку часто нудить і зникає апетит. А ще у неї був жахливий стоматит – через різкий біль цілодобово не могла їсти, а ковтати таблетки для неї виявилось справжнім жахом.
Дитина дуже хоче на кілька днів додому. Їй важливо відновитися і покращити показники аналізів. Однак за 8 місяців організм уже занадто виснажений, тай коштів у батьків немає.
Нагадаємо, що у Юлі гострий лімфобластний лейкоз. Мрія дитини - це стати педітром і допомагати хворим діткам. Мама не має звідки взяти гроші на дороговартісне лікування, тому наше завдання їй допомогти та втілити Юліну мрію в життя.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
