Новини

Юля Бабійчук продовжує лікування

2016 05 30 Переглядів: 1113


 

Третій протокол хіміотерапії Юля Бабійчук розпочала ще у березні. Але через поганий стан організму інтенсивне лікування, медики, постійно призупиняють, адже треба піднімати гемоглобін, вливати  тромбоконцентрат і кров. Через низький рівень лейкоцитів Юлечку часто нудить і зникає апетит. А ще у неї був жахливий стоматит – через різкий біль цілодобово не могла їсти, а ковтати таблетки для неї виявилось справжнім жахом. 
 
Дитина дуже хоче на кілька днів додому. Їй важливо відновитися і покращити показники аналізів. Однак за 8 місяців організм уже занадто виснажений, тай коштів у батьків немає.
 
 
Нагадаємо, що у Юлі гострий лімфобластний лейкоз. Мрія дитини - це стати педітром і допомагати хворим діткам. Мама не має звідки взяти гроші на дороговартісне лікування, тому наше завдання їй допомогти та втілити Юліну мрію в життя.