Новини
Іванку Михайліву призначили сильнішу хімію
2013 05 30 Переглядів: 4464

Іванко уже пройшов 2 блоки першої хіміотерапії. Результатів на краще, на жаль, немає. Стан дитини навіть погіршився. Хлопчик скаржиться на сильний біль. Але цікаво те, що біль з’являється не при введенні хіміопрепаратів, а через деякий час, коли Іванко провертається додому. Великдень хлопець зустрів в колі сім'ї, та він не зміг забути про біль, що докучав протягом свят.
Лікарі періодично роблять дитині комп’ютерну томографію, пухлина пересувається поступово вверх по хребту. Припускають, що вона може дістатися мозку.
У четвер лікар призначив малому другу хімію, сильнішу за попередню. Вона триває 5 діб. Таких потрібно пройти 6 блоків.
Можна стверджувати, що Іванко переніс введення нових препаратів благополучно. Показники аналізів впали наполовину, але вони набагато кращі, порівняно з попередніми. Тому хлопчика з мамою відпустили додому. Віримо, що вдома він набереться сил, почне добре харчуватися і рідні стіни допоможуть боротися з недугою.
Іванку важко, та він тримається. Ми надіємося на ефективність цієї хімії і сподіваємось якомога швидше побачити позитивні результати.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
