Новини
Іванко Михайлів – лікування триває
2014 02 16 Переглядів: 1152

Іванко Михайлів пройшов шість основних курсів хіміотерапії. Нагадаємо, у нього пухлина у сідничній кістці, яка перемістилася у хребет. Після основного курсу медики призначили йому два додаткових блоки сильнішої хімії, але і це не дало результатів. Так, утворення зменшилось на кілька міліметрів, але це не те, на що сподівалися лікарі. Та ще й він підхопив гепатит С.
Хлопчик дуже важко переносив це лікування, скаржився на постійний біль, але весь цей час не втрачав надії на видужання. Він або забував про хворобу, або просто не хотів казати мамі, що його все болить і завзято грався, бігав та просився до школи.
У Києві ретельно обстежили історію Іванкової хвороби та процес лікування. Там дійшли висновку, що лікування неефективне. Призначили хіміотерапію ще на півроку. Але вже у таблетках, адже малий не має сил приймати крапельниці, та й більше не можна. Печінка у дитини геть виснажена. Організм знесилений. Мама у відчаї.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
