Новини

Іван Михайлів – аналізи показали невтішні результати

2016 03 09 Переглядів: 1143


 
Після введення блоку нової сильної хімії, Іванко трохи відпочивав удома. Його стан був задовільним, але хвороба не відступала. У Києві зробили біопсію лімфатичних вузлів шиї та середостіння грудей, там виявилось, що вузли обхопили сонну артерію. На момент обстеження виявлено ознаки накопичення FDC на шиї, надключиці та середостінні, до того ж в корені обох легень та селезінковому лімфовузлі, що є більш характерно для злоякісного процесу. 
 
Є ще підозра, що хвороба може зачепити кістковий мозок, але для таких стверджень потрібно зробити ще ряд обстежень. Мама дуже просить не покидати Іванка у біді, адже одні лише аналізи коштують величезні суми грошей, а лікування ще дорожче.
 
 
Нагадаємо, що у лютому 2013 року Іванко з мамою потрапили в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню. Після здачі численних аналізів у хлопчика виявили саркому. Іванко був направлений до Києва. Там хлопчика прооперували і видалили пухлину, що заховалася у сідничній кістці. Зараз у Івана рецидив і він з мамою перебуває в онкогематологічному відділенні та проходить хіміотерапію.