Новини

Ігор та Максим збираються до Трускавця

2014 02 13 Переглядів: 1033


 
А тепер новини про Гудзманів. Почнемо з невтішного. Близнюки захворіли на ГРВІ. Хвороба перейшла у гострий бронхіт. Лікувались хлопці тривалий час, хвороба дала незначні ускладнення. Та Ігорчик і Максимко не здаються, вони продовжують приймати ліки, уколи та роблять інгаляції, бо хочуть швиденько бути здоровими. 
 
Ігор та Максим не забувають про основне лікування, успішно виконують вправи, адже 24 лютого вони збираються до Трускавця, щоб пройти четвертий курс у Клініці відновного лікування. Їм там дуже цікаво, ще й до того, одразу помітно результат. 
 
Малюки передають усім вам вітання та дякують за допомогу у процесі лікування.
 
 
Нагадаємо, що після останнього курсу реабілітації у Трускавці у хлопчиків ще більше покращилась динаміка руху. За ними так цікаво спостерігати, кожен їхній жест, який, до речі, вимагає неабияких зусиль, змушує маму посміхатися. У Ігора збільшився словниковий запас, він хоче спілкування, став більше контактувати з оточуючими. Максимко теж став більш контактним, його дуже цікавить світ навколо. Буває, що довго може розглядати предмети. Також у нього покращилась функція правої руки. Діти, перебуваючи у Трускавці, дуже полюбили окремі процедури, особливо іпотерапію. Це їм приносить і задоволення і, водночас, здоров'я.