Новини

Гомін першого дзвоника у Рогатині

2013 09 02 Переглядів: 2018


Цьогорічний «першовересень»  зібрав разом учнів та БФ "Ти-Ангел" на подвір’ї Рогатинської  школи-інтернату.

 

 

 

Початок нового навчального року як завжди був сповнений яскравими враженнями і новими переживаннями, щирими та світлими сподіваннями, а саме свято – осяяне посмішками, несподіваними та радісними зустрічами.  Ми, в свою чергу, радіємо з того, що теж причетні до цього дійства. Наші представники прибули сюди із наміром  особисто привітати  вихованців з днем  мудрості  та потішити їх подарунками.

 

 

Урочистість розпочалась традиційно – з теплих побажань та гарної музики. Звучало багато хороших напутніх слів від учителів та батьків. Шановані гості  бажали  радості від пізнання нового. Ми також приєдналися до всіх вітань та побажали учням невичерпної енергії, активності й допитливості, щоб оптимізм та доброзичливість були постійними їхніми супутниками. А щоб малечі було легко й цікаво вчитися, як і обіцяли напередодні, подарували школярикам різноманітне канцелярське обладнання – зошити, щоденники, ручки, олівці, пластилін, кольоровий папір, альбоми для малювання, клей та багато іншого.

 

 

За такі незмінні атрибути школяра ми дякуємо нашим партнерам: компанії «Універсальний прибиральник» на чолі з Анатолієм Мельником, компанії «Уют-сервіс», особливо її керівнику Марині Таран і ТОВ «Видавництво «Піонер». Саме вони допомогли нам придбати шкільне приладдя для всіх маленьких вихованців Рогатинської школи-інтернату.

 


Школа задоволено шелестіла листочками зошитів та щоденників. Діти з цікавістю оглядали їх кольорові обкладинки. Вони пообіцяли нам, що в таких гарних щоденниках будуть лише хороші відмітки. Ну що ж, ми їм повірили, тому наступного разу, коли завітаємо до школярів, обов’язково перевіримо, чи дотримались вони своїх слів.