Новини
Павло Халус продовжує лікування пегінтроном
2013 11 10 Переглядів: 1159
У середу Павло Халус прийняв черговий укол пегінтрону. Скаржиться на сильний біль у руках, адже препарат дуже пекучий. Постійно запитує у мами, коли все це закінчиться, бо не може терпіти. Мама молиться, щоб результати аналізів були добрими, щоб клітини печінки нарешті відновилися.
Час від часу Павлик пропускає заняття у школі, бо відволікають незначні недуги – живіт болить, на уроках іноді тоншить, від шуму дітей турбує головний біль. Хоча всі його підтримують і розуміють ці проблеми, тож бажають швидкого одужання.
Кожної неділі хлопчик ходить до церкви і молиться Богу, щоб гепатит нарешті відступив. Він так хоче, щоб мама не нагадувала йому кожного ранку, обіду і вечора пити таблетки. А без пігулок йому не можна і дня. Та ще й кожного тижня потрібно вводити укол. Уже багато пройдено, хоча до фінішу ще далеко.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
