Новини
Ельдар Рамазанов приймає чергову «хімію»
2017 12 05 Переглядів: 942

Ельдар зараз в онкогематологічному відділенні ОДКЛ. Він приймає черговий блок хіміотерапії. Почувається добре, хлопця нічого не турбує, тільки німіють пальці та інколи нудить, але такі симптоми звичні під час цього процесу.
Пухлина вже неконтрольована, вона постійно переміщається по організму, що і турбує лікарів. Все ще попереду, ми сподіваємось, що сканування після хімії дасть позитивні для Ельдара результати.
Нагадаємо, що Ельдару поставили діагноз – недиференційована карценома з ознаками нейроендокринного диференціювання заочеревенної порожнини. Є метастази в селезінку та печінку. 4 стадія. Хлопець проходить лікування у обласній дитячій лікарні. У сім’ї четверо дітей, молодша дитина – аутист, тому усі гроші ішли на лікування інваліда. Мама з чоловіком розлучена уже кілька років, йому нема до дітей діла.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
