Новини
До відділення онкогематології завітали наші друзі з арт-студії «Щасливе дитинство»
2016 05 10 Переглядів: 1296

У відділення онкогематології на творче заняття завітали наші друзі з арт-студії "Щасливе дитинство". Були персонажі з мультиків "Свинка Пепа" і "Фіксик". Для діток проводили різноманітні конкурси та ігри. Також інсценізували казку «Рукавичка», в якій діти грали казкових героїв. Усі пацієнти відділення онкогематології з великим задоволенням брали участь у заході. А наприкінці свята дітвора разом із казковими героями малювали плакати, в яких були відображені настрої (сонечко, веселка, хмаринки), персонажі мультиків, відбитки долонь, на яких малеча писала свої імена та побажання. До малювання були також залучені батьки. А ще всі отримали симпатичні повітряні кульки.


Команда БФ «Ти-Ангел» дякує арт-студії "Щасливе дитинство" за спільно пророблену роботу й подаровані позитивні емоції нашим друзям з відділення.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
