Новини

До відділення онкогематології завітали наші друзі з арт-студії «Щасливе дитинство»

2016 05 10 Переглядів: 1296


У відділення онкогематології на творче заняття завітали наші друзі з арт-студії "Щасливе дитинство". Були персонажі з мультиків "Свинка Пепа" і "Фіксик". Для діток проводили різноманітні конкурси та ігри. Також інсценізували казку «Рукавичка», в якій діти грали казкових героїв. Усі пацієнти відділення онкогематології з великим задоволенням брали участь у заході. А наприкінці свята дітвора разом із казковими героями малювали плакати, в яких були відображені настрої (сонечко, веселка, хмаринки), персонажі мультиків, відбитки долонь, на яких малеча писала свої імена та побажання. До малювання були також залучені батьки. А ще всі отримали симпатичні повітряні кульки. 

Команда БФ «Ти-Ангел» дякує арт-студії "Щасливе дитинство" за спільно пророблену роботу й подаровані позитивні емоції нашим друзям з відділення.