Новини

До Івано-Франківська завітає фотовиставка «Благодійність крізь призму об‘єктива»

2016 06 22 Переглядів: 2030


 
Цьогоріч БФ "Ти-Ангел" знову виборив можливість експонувати мандруючу фотовиставку "Благодійність крізь призму об'єктива" в Івано-Франківську.
 
Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Фотоконкурс проходив у вересні-листопаді 2015р. за ініціативи Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. 
 
Мобільним партнером фотовиставки став оператор зв'язку lifecell. 
 
Варто зазначити про надходження на фотоконкурс величезної кількості чорно-білих фото. Цього року на світлинах зафіксовані нові суспільні процеси: теми допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також постраждалим від воєнного конфлікту на сході України. Найбільше світлин було зафіксовано у номінації «Благодійність дає надію», де відображена допомога дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від природних лих. Другою за популярністю стала номінація «Благодійність дарує усмішки». Це фотографії, які зображують позитивні емоції, радісні події, пов’язані з благодійністю.
 
Відкриття фотовиставки відбулося у січні 2016 р. у Національному музеї ім. Тараса Шевченка. У березні 2016 р. «Благодійність крізь призму об’єктива» експонується у Верховній раді України. У квітні фотовиставка, за традицією, вирушає у подорож Україною. За 6 років вона побувала на різноманітніх майданчиках: від Кабінету Міністрів та Верховної Ради – до музеїв, галерей, бізнес-центрів. Від Луцька – до Сімферополя, від Ужгорода до Харкова – 21-у область відвідала виставка з 2011 р., згуртовуючи місцеву громаду навколо теми благодійності. У 2016 р. виставка побуває щонайменше в 10 містах України. 
 
Восени 2016 р. фотоконкурс стартуватиме вже всьоме.
 
БФ "Ти-Ангел" запрошує іванофранківців та гостей міста на урочисте відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива», яке відбудеться у середу 29 червня о 14.00 год в приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22).
 
Фотовиставка експонуватиметься у Івано-Франківську до 11 липня 2016 року.
 
 
Нагадаємо, що благодійна фотовиставка завітає до Івано-Франківська вже втретє. Перше відкриття фотовиставки відбулося у червні 2013 року у приміщенні Фортечної галереї «Бастіон». Через рік БФ "Ти-Ангел" знову прийняв благодійну фотовиставку у Івано-Франківську. «Благодійність крізь призму об’єктива» розмістилася у стінах Івано-Франківського краєзнавчого музею.