Новини
До Івано-Франківська завітає фотовиставка «Благодійність крізь призму об‘єктива»
2016 06 22 Переглядів: 2030

Цьогоріч БФ "Ти-Ангел" знову виборив можливість експонувати мандруючу фотовиставку "Благодійність крізь призму об'єктива" в Івано-Франківську.
Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Фотоконкурс проходив у вересні-листопаді 2015р. за ініціативи Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.
Мобільним партнером фотовиставки став оператор зв'язку lifecell.
Варто зазначити про надходження на фотоконкурс величезної кількості чорно-білих фото. Цього року на світлинах зафіксовані нові суспільні процеси: теми допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також постраждалим від воєнного конфлікту на сході України. Найбільше світлин було зафіксовано у номінації «Благодійність дає надію», де відображена допомога дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від природних лих. Другою за популярністю стала номінація «Благодійність дарує усмішки». Це фотографії, які зображують позитивні емоції, радісні події, пов’язані з благодійністю.
Відкриття фотовиставки відбулося у січні 2016 р. у Національному музеї ім. Тараса Шевченка. У березні 2016 р. «Благодійність крізь призму об’єктива» експонується у Верховній раді України. У квітні фотовиставка, за традицією, вирушає у подорож Україною. За 6 років вона побувала на різноманітніх майданчиках: від Кабінету Міністрів та Верховної Ради – до музеїв, галерей, бізнес-центрів. Від Луцька – до Сімферополя, від Ужгорода до Харкова – 21-у область відвідала виставка з 2011 р., згуртовуючи місцеву громаду навколо теми благодійності. У 2016 р. виставка побуває щонайменше в 10 містах України.
Восени 2016 р. фотоконкурс стартуватиме вже всьоме.
БФ "Ти-Ангел" запрошує іванофранківців та гостей міста на урочисте відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива», яке відбудеться у середу 29 червня о 14.00 год в приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22).
Фотовиставка експонуватиметься у Івано-Франківську до 11 липня 2016 року.
Нагадаємо, що благодійна фотовиставка завітає до Івано-Франківська вже втретє. Перше відкриття фотовиставки відбулося у червні 2013 року у приміщенні Фортечної галереї «Бастіон». Через рік БФ "Ти-Ангел" знову прийняв благодійну фотовиставку у Івано-Франківську. «Благодійність крізь призму об’єктива» розмістилася у стінах Івано-Франківського краєзнавчого музею.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
