Новини
Діти з Центру соціально-психологічної реабілітації отримали великодні кошики
2015 04 19 Переглядів: 1710
Великдень, як треба. Діти з Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації відзначили Воскресіння Христове затишно, смачно, а головне – з дотриманням звичаїв. Як і годиться, з самого ранку вихованці Центру пішли до церкви, після чого запросили священика, який здійснив обряд освячення паски та інших великодніх наїдків.
Першим смаколиком, яким ласували 35 діток, було яйце, а потім вже ковбаси, шинка, сир, усе приправлене смачним хроном і з паскою. Продуктів було вдосталь, волонтери БФ «Ти-Ангел» закупили ще й фрукти, соки та багато іншого на загальну суму 15 100 грн. Це стало можливим завдяки реалізації проекту «Великдень для сиріт», який саме ви допомогли здійснити.
Даний проект наш Фонд реалізує вже 3 роки поспіль. Раніше допомагали і Рогатинській школі-інтернат, але цьогоріч не було такої потреби. Ми завжди намагаємося наблизити дитячі мрії до реальності, створити затишок і комфорт. І хоча родини ми їм не замінимо, все ж в організації свят можемо допомогти.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
