Новини

Діти з Центру соціально-психологічної реабілітації отримали великодні кошики

2015 04 19 Переглядів: 1710


 
Великдень, як треба. Діти з Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації відзначили Воскресіння Христове затишно, смачно, а головне – з дотриманням звичаїв. Як і годиться, з самого ранку вихованці Центру пішли до церкви, після чого запросили священика, який здійснив обряд освячення паски та інших великодніх наїдків. 
 
 
Першим смаколиком, яким ласували 35 діток, було яйце, а потім вже ковбаси, шинка, сир, усе приправлене смачним хроном і з паскою. Продуктів було вдосталь, волонтери БФ «Ти-Ангел» закупили ще й фрукти, соки та багато іншого на загальну суму 15 100 грн. Це стало можливим завдяки реалізації проекту «Великдень для сиріт», який саме ви допомогли здійснити.
 
 
Даний проект наш Фонд реалізує вже 3 роки поспіль. Раніше допомагали і Рогатинській школі-інтернат, але цьогоріч не було такої потреби. Ми завжди намагаємося наблизити дитячі мрії до реальності, створити затишок і комфорт. І хоча родини ми їм не замінимо, все ж в організації свят можемо допомогти.