Новини
Діти з ‘‘Теплого дому’’ провели вікенд у горах
2021 02 23 Переглядів: 1102
У зимові Карпати — за яскравими емоціями!
18 дітей з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" провели вихідні в горах. Це вже стало доброю традицією команди БФ ''Ти-Ангел" дарувати зимовий відпочинок своїм підопічним. Кожного року у час зимових канікул та Різдвяних свят наші волонтери організовують кількаденний відпочинок та святкування Різдва у Карпатах для дітей-сиріт.
Через карантинні обмеження нам не вдалося відсвяткувати Різдво разом. Тому вирішили організувати поїздку дещо пізніше. Для дітлахів такий відпочинок виявився навіть кращим — море снігу і чудова погода! Діти каталися на санчатах, смажили шашлик, відпочивали в сауні та спробували ще багато розваг! Малечі дуже сподобався майстер-клас у справжній кузні — вони зрозуміли, що ковані вироби виготовляються дуже нелегко, але так захопливо!
''Ти-Ангел'' намагається всебічно розширювати кругозір діток, які є під опікою Фонду. Подібні екскурсійні поїздки позитивно впливають на емоції - діти стають слухнянішими, уважними, у них з'являються нові захоплення та бажання вчитися і розвиватися. Намагаємось залучати кожен соцзаклад Івано-Франківщини, де перебувають діти у складних життєвих обставинах.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
